3. ŚCIĄGAJ GADŻETY

LG - GRY JAVA

wpisz czego szukasz:
szukaj»
filtruj dla:
SuperDetektor: zamów za darmo od Wapster.pl
Producent: WapSter.pl
Uwaga! BIP BIP BIP... TU SUPER-DETEKTOR. Wykryłem, że mnie potrzebujesz! SuperDetektor to aplikacja ostateczna. Zapomnij o tym, że telefon służył do dzwonienia. Teraz zamieniamy Twoją poczciwą komórę w przyzwoity kawał zaawansowanej technologii prosto z orbity. NASA się kłania, a CIA kapcie podaje. James Bond czeka w kolejce. Ty bądź pierwszy! Pokrótce powiemy Ci co możesz robić Detektorem, ale wiedz, że jego możliwości są praktycznie nieograniczone. Cały czas się rozwija, sam kompiluje jądro (nie, nie tamto, nie martw się) i pewnie niedługo w ogóle się usamodzielni, ale zanim to nastąpi możesz... ...Wykrywać prawie wszystko! Szukaj w okolicy duchów (jest ich pełno). Używaj wykrywacza kłamstw (nie tylko na duchach). SMRODOomierz wskaże Ci zródło pięknych fetorów, a alkomat bezbłędnie wytypuje w towarzystwie osobę, która postawi następną kolejkę... To dopiero początek! Funkcje detektora docenisz szczególnie w stosunkach damsko-męskich. Love Tester nie nabierze się na żaden makaron na uszy - jeden ruch i widzisz czy on/ona kocha, lubi, szanuje. A Seks-Test... Czy wiesz, że statystycznie jedna osoba na dziesięć jest zainteresowana seksem właśnie z Tobą? Nie wiesz, nie wierzysz. A Seks-Test znajdzie tę osobę! To już nawet nie raj na ziemi, to boski Eden! Dajemy Ci SuperDetektor kompletnie za darmo. Dajemy Ci wiedzę, a wiedza to władza, więc... sięgnij po WŁADZĘ!
Przedstawione obrazki są jedynie przykładami. Gra będzie dostosowana do możliwości technicznych danego telefonu komórkowego.
 
HITY
Air Traffic Control 2007
samolot pilot terroryzm samoloty strategia przygoda terroryści piloci air traffic control port lotniczy
Atomówki
wojna walka atomówki stworki bitwa Atak małpy zagłada mojo jojo gadające małpy atomówka
Ben 10
kosmos wojna walka ben potwory bitwa kosmiczne kreskówka zręcznościówka zręcznościowa mutanty Ben 10 omnitrix tajemnica omnitrixa Vilgax ben10
Ben10 Alien Force
wojna walka potwory rycerze zręcznościówka zręcznościowa Ben 10 alien force
 
Wybierz model telefonu: LG
 
INNE GADŻETY
 
kompozycja
Dzwonek polifoniczny
Dzwonek polifoniczny
Dzwonek polifoniczny
 

 
Informacje o cookies